cestovní kancelář

 

 

telefon: 567 310 441

PO - PÁ 9.00 - 12.00, 13.00 - 17.00

O nás  |  Kontakty  |  Smlouva o zájezdu   |  Smluvní podmínky   |  Cestovní pojištění       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 Maďarsko - Balaton/Balatonfüred - Camping & Bungalows Füred

::  plán areálu    ::  mapa letoviska a GPS

    

Balaton je největší jezero střední Evropy a pro svou blízkost oblíbeným dovolenkovým místem i pro české rodiny. Má rozlohu 600 km2, délku 77 km a průměrnou hloubku 3,5 m. Od konce května se zde teplota vody pohybuje od 17 do 20 °C, v létě je to pak 24 - 26 °C. V jezeře je ideální koupání i pro menší děti. Kromě plavání si můžete vyzkoušet mnoho vodních sportů (windsurfing, vodní lyžování, plachtění), ale jezero si oblíbili také rybáři. V příjemných pobřežních městech a vesnicích na obou stranách Balatonu na Vás čekají upravené travnaté pláže.

 

 

Areál: V největším kempu Camping & Bungalows Füred na pobřeží Balatonu naleznete rozlehlou pláž s tobogánem (k využití zdarma), písečnou pláž vyhrazenou dětem a veškeré možnosti ke sportování přispívají k radosti z koupání. Aktivní dovolenou umožňuje tenis, minigolf, zařízení pro vodní lyžování (nehlučný vlek) a další různorodá sportoviště. K pohodě přispívá nespočet znamenitých gastronomických příležitostí, četné restaurace jsou připraveny zasvětit své hosty do tajů maďarské kuchyně. Děti lze svěřit školeným animátorům, kteří připravují zábavné programy venku či v dětském klubu. Pro dospělé je k dispozici široká nabídka denních programů a sportovních aktivit. K radosti hostů jsou zde v provozu dětský bazén i bazén pro dospělé, tobogán, sauna. Věková hranice pro účast na animačních programech se posunula: nabídka večerních programů pro dospělé se rozrůstá. Velkému úspěchu se těší hudební programy a taneční večery. Dále k dispozici půjčovna jízdních kol a sportovních potřeb, dráha pro vodní lyžování, společenská místnost s televizí, dětské hřiště, vyznačené rybářské místo, přístaviště pro plachetnice, dětská pláž Mini lido, vodní skluzavka, plážový volejbal, minigolf, surf, dětská trampolína, stolní tenis, fotbalové hřiště, restaurace, bar, bufet, obchod s potravinami, směnárna.

 

 

 

Ubytování:

Mobilní domy Eurocomfort A Plus pro 4+2 osoby: Novinka! Kompletně vybavené mobilní domy o rozloze 32 m2 + krytá terasa,  poskytují pohodlné ubytování pro 4+2 osoby. K dispozici dvě ložnice (jedna s manželskou postelí, druhá ložnice s 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s posezením, které může být modifikováno jako lůžko pro 2 osoby, v obývacím pokoji topení, vybavená kuchyně (varná deska, lednice s mrazákem, nádobí, příbory, kávovar, mikrovlnná trouba), koupelna se sprchou a WC, vysoušečem vlasů, terasa se zahradním nábytkem. Mobilní domy mají klimatizaci a trezor, TV, plážové lehátko. V ceně zahrnuto ložní prádlo a ručníky, závěrečný úklid s výjimkou kuchyně, používání klimatizace. Mobilní domy jsou v těsné blízkosti pláže (cca 10 m).

 

 

Mobilní domy Eurocomfort A a B pro 4+2 osoby: Kompletně vybavené mobilní domy o rozloze 32 m2 + krytá terasa, poskytují pohodlné ubytování pro 4+2 osoby. K dispozici dvě ložnice (jedna s manželskou postelí, druhá ložnice s 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s posezením, které může být modifikováno jako lůžko pro 2 osoby, v obývacím pokoji topení, vybavená kuchyně (varná deska, lednice s mrazákem, nádobí, příbory, kávovar, mikrovlnná trouba), koupelna se sprchou a WC, vysoušečem vlasů, terasa se zahradním nábytkem. Mobilní domy mají klimatizaci a trezor, TV. V ceně zahrnuto ložní prádlo a ručníky, závěrečný úklid s výjimkou kuchyně, používání klimatizace. Mobilní domy jsou ve vzdálenosti 50 m od pláže, mobilní domy Eurocomfort B o něco dále.

 

Mobilní domy Sun Cool pro 4+2 osoby: kompletně vybavené mobilní domy o rozloze 24 m2 + terasa poskytují pohodlné ubytování pro 4+2 osoby. Jsou kompletně vybavené a skládají se z ložnice s manželskou postelí, další ložnice se 2 samostatnými lůžky, obývacího pokoje s pohovkou, kterou lze rozložit na postel pro 2 děti, dále k dispozici vybavená kuchyňka (sporák, lednice s mrazákem, nádobí, příbory, mikrovlnná trouba), koupelna s WC, terasa se zahradním nábytkem. Mobilní domy mají klimatizaci a TV. V ceně zahrnuto ložní prádlo a ručníky, závěrečný úklid s výjimkou kuchyně, používání klimatizace. Mobilhomy ve vzdálenosti do cca 250 m od jezera.

 

Mobilní domy Thetis pro max. 4+2 osoby: kompletně vybavené mobilní domy o rozloze 24 m2 + terasa poskytují pohodlné ubytování pro 4 osoby. Jsou kompletně vybavené a skládají se z ložnice s manželskou postelí, další ložnice se 2 samostatnými lůžky a dětskou postelí v patře, obývacího pokoje se sedací soupravou, jejímž rozložením vznikne 6. lůžko pro dítě, dále k dispozici vybavená kuchyňka (sporák, lednice, nádobí, příbory, kávovar, mikrovlnná trouba), koupelna s WC, terasa se zahradním nábytkem. V ceně zahrnuto ložní prádlo a ručníky, závěrečný úklid s výjimkou kuchyně, používání klimatizace. Mobilhomy ve vzdálenosti do cca 250 m od jezera.

 

Bungalovy Ingrid A a B pro max.  4 osoby: bungalovy o rozloze  50 m2 + 15 m2 terasa, obývací pokoj s vybavenou kuchyňkou (varná deska, lednice, mikrovlnná trouba, nádobí, příbory, kávovar), 2 oddělené ložnice, WC + sprcha, terasa se zahradním nábytkem, TV. V ceně je zahrnuto ložní prádlo a ručníky, závěrečný úklid s výjimkou kuchyně. Bungalovy Ingrid A ve vzdálenosti cca 30 m od jezera, bungalovy Ingrid B jsou další v řadě za bungalovy Ingrid A, cca 40-50 m od jezera.

 

Bungalovy Katrin pro max. 3 nebo 4 osoby: bungalovy o rozloze  35 m2  + 20 m2 terasa, obývací pokoj s vybavenou kuchyňkou (sporák, lednice, nádobí, příbory), WC + sprcha, terasa se zahradním nábytkem, SAT-TV. V ceně je zahrnuto ložní prádlo a ručníky, závěrečný úklid s výjimkou kuchyně. Bungalovy ve vzdálenosti cca 50 m od jezera.

 

 

Bungalovy Helga pro max. 3 nebo 4 osoby: bungalovy o rozloze  33 m2  + 8 m2 terasa, obývací pokoj,  vybavená kuchyňka (sporák, lednice, nádobí, příbory), WC + sprcha, terasa se zahradním nábytkem, SAT-TV. V ceně je zahrnuto ložní prádlo a ručníky, závěrečný úklid s výjimkou kuchyně. Bungalovy ve vzdálenosti cca 50 m od jezera.

 

Bungalovy Marcella pro max. 4 osoby: bungalovy o rozloze 35 m2 + 8 m2 terasa, obývací pokoj s vybavenou kuchyňkou (sporák, lednice, nádobí, příbory), 1 oddělená ložnice, WC + sprcha, terasa se zahradním nábytkem, SAT-TV. V ceně je zahrnuto ložní prádlo a ručníky, závěrečný úklid s výjimkou kuchyně. Bungalovy ve vzdálenosti cca 200 m od jezera.

 

Bungalovy Alice pro max. 6 osob: bungalovy o rozloze  60 m2  + 10 m2 terasa, 2 oddělené ložnice, obývací pokoj s vybavenou kuchyňkou (sporák, lednice, nádobí, příbory), WC + sprcha, terasa se zahradním nábytkem, SAT-TV. V ceně je zahrnuto ložní prádlo a ručníky, závěrečný úklid s výjimkou kuchyně. Bungalovy ve vzdálenosti cca 200 m od jezera.

 

Bungalovy Strandmotel E a F pro max. 3 nebo 4 osoby: bungalovy o rozloze  28 m2  + 5-10 m2 terasa/balkón, obývací pokoj,  vybavená kuchyně (sporák, lednice, nádobí, příbory), WC + sprcha, terasa nebo balkón se zahradním nábytkem, SAT-TV. V ceně je zahrnuto ložní prádlo a ručníky, závěrečný úklid s výjimkou kuchyně. Bungalov F je umístěn v přízemí, bungalov E v patře. Budova je ve vzdálenosti cca 30 m od jezera.

 

Doprava: vlastní. 1 parkovací místo na ubytovací jednotku v ceně pobytu.

 

Zvířata: vstup se zvířaty není do kempu povolen.

Pláž a plážový servis: areál kempu přímo u jezera s vlastní travnatou pláží ve vzdálenosti 30 až 200 m od ubytovacích jednotek.
Pronájem plážového servisu není k dispozici.


Kauce: může být požadována vratná kauce 100 €/ubytovací jednotku.

Nástup na pobyt: sobota 15.00 - 19.00 h.

 

Wi-Fi internet: možnost wi-fi připojení k internetu zdarma na určeném místě.

 

V ceně zahrnuto: pronájem ubytovací jednotky na 7 noclehů (SO-SO) včetně spotřeby vody a energií, vstup na pláž, animační programy, parkovací místo pro 1 auto/ubytovací jednotku, klimatizace u mobilních domků Eurocomfort A Plus, A i B, Sun Cool, ložní prádlo a ručníky, závěrečný úklid s výjimkou kuchyně, telefonická SOS linka cestovní kanceláře pro případ nouze.

 

Cena nezahrnuje:  plážový servis (lehátka, slunečníky).

 

Povinný příplatek: pobytová taxa místního úřadu 470 HUF/nocleh (cca 42 Kč/noc) a každou osobu nad 18 let, děti do 18 let taxu neplatí. Hradí se hotově na recepci po příjezdu na místo.

 

Nepovinné příplatky: cestovní pojištění osob včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu, zavazadel, odpovědnosti za škody a úrazu za dosp. 33 Kč/den, děti do 6-ti let (min. s 1 dospělou pojištěnou osobou) 9 Kč/den, děti 6-18 let 21 Kč/den, senioři nad 70 let 57 Kč/den.

 

termín

Eurocomfort A Plus pro max. 4+2 os. Eurocomfort A pro max. 4+2 os. Eurocomfort B pro max. 4+2 os.  Sun Cool pro max. 4+2 os. Thetis pro max. 4+2 os.  Ingrid A pro max. 4 os.  Ingrid B pro max. 4 os.  příplatek za 5. osobu v Ingrid A+B Katrin pro max. 3 os. Katrin pro max. 4 os.
18.05. - 25.05.2019 13190 11390 10690 10190 8390 10690 9590 1400 6590 7090
25.05. - 01.06.2019 13690 11990 11190 10590 8890 11190 10190 1500 7090 7590
01.06. - 08.06.2019 17090 15490 14290 13690 12390 14190 13690 1700 9790 10490
08.06. - 15.06.2019 17890 16090 14890 14290 12990 14790 14390 1700 10290 10990
15.06. - 22.06.2019 21990 20190 18990 17790 16790 18590 17890 1700 13290 13790
22.06. - 29.06.2019 22790 21090 19990 18390 16990 18990 18290 1800 13590 13990
29.06. - 06.07.2019 27890 25990 24990 20890 19590 21990 20890 2100 15590 15990
06.07. - 13.07.2019 27990 26390 25190 21190 19790 22290 20990 2100 15690 16190
13.07. - 20.07.2019 29790 27490 25990 21990 20390 23890 21990 2100 16490 16990
20.07. - 27.07.2019 29790 27490 25990 21990 20390 23890 21990 2100 16490 16990
27.07. - 03.08.2019 29790 27490 25990 21990 20390 23890 21990 2100 16490 16990
03.08. - 10.08.2019 29790 27490 25990 21990 20390 23890 21990 2100 16490 16990
10.08. - 17.08.2019 28190 26390 25190 21190 19690 22290 20990 2100 15690 16190
17.08. - 24.08.2019 27990 25990 24990 20890 19690 21990 20890 2100 15590 15990
24.08. - 31.08.2019 22890 21190 19990 18290 17090 18990 18190 1800 13590 13990
31.08. - 07.09.2019 17890 16090 14890 14290 12890 14790 14290 1700 10390 10990
07.09. - 14.09.2019 13690 11990 11190 10590 8890 11190 10190 1500 7090 7590

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

termín

Helga pro max. 3 os. Helga pro max. 4 os. Marcella pro max. 4 osoby Alice pro max. 6 osob Strandmotel E pro max. 3 osoby Strandmotel E pro max. 4 osoby Strandmotel F pro max. 4 osoby
12.05. - 19.05.2018 6590 7090 7790 10990 6490 7690 6990
19.05. - 26.05.2018 6590 7090 7790 10990 6490 7690 6990
26.05. - 02.06.2018 7090 7590 8290 11490 6990 8290 7490
02.06. - 09.06.2018 9790 10490 10790 14290 9690 11490 10390
09.06. - 16.06.2018 10290 10990 10990 14890 10190 11790 10890
16.06. - 23.06.2018 13290 13790 13090 18190 13090 14090 13590
23.06. - 30.06.2018 13590 13990 13490 18990 13390 14590 13890
30.06. - 07.07.2018 15590 15990 14390 22990 15390 17190 15890
07.07. - 14.07.2018 15690 16190 14590 22990 15490 17290 15990
14.07. - 21.07.2018 16490 16990 15590 23890 16290 17990 16790
21.07. - 28.07.2018 16490 16990 15590 23890 16290 17990 16790
28.07. - 04.08.2018 16490 16990 15590 23890 16290 17990 16790
04.08. - 11.08.2018 16490 16990 15590 23890 16290 17990 16790
11.08. - 18.08.2018 15690 16190 14590 22990 15490 17290 15990
18.08. - 25.08.2018 15590 15990 14290 22990 15390 17190 15890
25.08. - 01.09.2018 13590 13990 13390 18890 13390 14590 13890
01.09. - 08.09.2018 10390 10990 10990 14790 10190 11790 10890
08.09. - 15.09.2018 7090 7590 8290 11490 6990 8290 7490

 

 

Sleva za včasný nákup: 5% sleva z ceny při objednání nejpozději do 31.12.2018 a následném zaplacení zálohy min. 50% zálohy, 3% sleva z ceny při objednání nejpozději do 31.1.2019  a následném zaplacení min. 50% zálohy.

Sleva se odečítá ze základní ceny uvedené v tabulce a nepočítá se z příplatků.

 

 

 

 

 

 

= volno   = obsazeno   = poslední volná ubytovací kapacita

 

 

 

OBJEDNÁVKA POBYTU:

   Jméno a příjmení:
   Adresa bydliště:
   Město:
   PSČ:
   Závazně objednávám:
   Počet ubytovacích jednotek:
   Termín pobytu: Neuvedené termíny jsou již obsazené!
   Celkový počet osob včetně dětí:           
   Mám zájem o cestovní pojištění: Doporučujeme pro případ storna pobytu! Rozsah cestovního pojištění osob zde!
   Pokud ANO, pro kolik osob: dospělých      dětí do 6 let     dětí 6-18 let     osob nad 70 let
   Mám zájem o 14-ti denní pobyt:  (pokud ANO uveďte jako termín pobytu 1. týden)
   Váš e-mail:
   Váš telefon a doplňující zpráva pro nás:
   Mám zájem o slevu za včasný nákup: Právě teď sleva 5% za včasný nákup!

                                                          

                   

 

 

Ubytování po celém světě - Booking.com | Letenky do celého světa za super ceny - Letuška.cz | Levné parkování u letiště v Praze - Go Parking | Nízké ceny za zapůjčení auta - Avis.cz |

© 2006-2018

cestovní kancelář

Komenského 1363/34

CZ 586 01 Jihlava

tel. +420 567 310 441