Telefon: +420 604 859 599

O nás

Vážení klienti,

dovolte, abychom Vás seznámili s naší společností. Na trhu cestovních kanceláří fungujeme již od roku 1990, kdy jsme krátce po sametové revoluci založili naši firmu. Cestovní kancelář se nejdříve zaměřila na krátkodobé výjezdy českých turistů dozahraničí, zájem byl v té době hlavně o poznávací zájezdy. V dalších letech se razantně zvětšil objem námi poskytovaných služeb: od směnárenských služeb, prodej letenek, příjezdy zahraničních skupin do České republiky a organizování jejich pobytů, prodej leteckých zájezdů, poznávacích autobusových zájezdů po Evropě i leteckých zájezdů do zámoří, ale hlavně organizování pobytů v přímořských oblastech jižní Evropy. Postupně v naší nabídce začala převládat nabídka pobytů v severní Itálii, kde jsme především s důrazem na kvalitu pobytových míst a poskytovaných služeb zaznamenali v posledních letech výrazného úspěchu. Naše produkty nabízí rovněž řada renomovaných cestovních kanceláří a agentur, pro které zajišťujeme ve vybraných pobytových místech veškeré služby. Již od roku 1996 jsme cestovní kanceláří se stabilním zázemím, sídlíme ve vlastním domě, který prošel úplnou rekonstrukcí. Nemáme žádné dluhy ani pohledávky. Finanční kontroly i kontroly dalších nadřízených orgánů proběhly dosud vždy s výsledkem bez závad. Naše zájezdy ve smyslu zákona 159/99 jsou pojištěny proti úpadku nebo insolvenci. Nikdy neriskujeme, odebíráme od našich partnerů jen tu ubytovací kapacitu a navazující služby, které skutečně prodáme, proto se u nás krachu nedočkáte! Jsme stabilní a prosperující českou firmou, která dbá na to, aby její klienti věděli, že jsou v dobrých rukou.

V roce 2020 vstupujeme již do jubilejní třicáté sezóny, na kterou si Vám dovolujeme představit naší nabídku pobytů, zájezdů a dalších služeb. Sledujeme nové trendy, proto jsme zavedli velmi úspěšný internetový prodej zájezdů a pobytů a jeho podíl se neustále zvyšuje. Do naší nabídky jsme v uplynulých letech nově zahrnuli i vybraná pobytová místa v Chorvatsku na Istrii, velmi oblíbeným se stal i maďarský Balaton, kde nabízíme kempy kolem celého jezera s ubytováním v bungalovech a obytných přívěsech. 

Je nám velkou ctí, že jste si pro svou cestu vybrali právě naší cestovní kancelář. Chceme Vás ubezpečit, že pobytová místa jsou pro Vás velmi pečlivě vybraná, s kvalitními službami odpovídajícím přesně popisům jednotlivých pobytových míst a ubytování. To co slíbíme chceme vždy dodržet.

Nabízíme Vám kompletní a kvalitní služby, jistotu klidné dovolené, serióznost a solidní jednání. Ti z Vás, kteří se o tom již přesvědčili, se k nám rádi vracejí a my si toho velmi vážíme. Naše nové klienty chceme ubezpečit, že všechny naše profesní znalosti využijeme k tomu, aby se na svých cestách s námi cítili plně spokojeni.

Doporučujeme včasnou rezervaci Vašeho pobytu s využitím slevy za včasný nákup!

 

 

Pojištění cestovní kanceláře pro případ úpadku nebo insolvence dle zákona 159/99 Sb.:

 

Všechny  zájezdy ve smyslu zákona 159/99 Sb. pořádané naší cestovní kanceláří jsou pojištěny pro případ úpadku a insolvence.

Platnost pojistky: od 20.12.2007 na dobu neurčitou s každoročním prodloužením pojištění.

Aktuální pojistná smlouva č. 1710190183, platnost do 19.12.2020.

Pojištění naší cestovní kanceláře si můžete ověřit na stránkách Generali Pojišťovny a.s. zde!

 

Ke stažení