Telefon: +420 604 859 599

Grand Kažela Camping Homes

Istrie je největší poloostrov v Chorvatsku. Pro svoji polohu a klima je to oblast Chorvatska turisticky nejoblíbenější, ale také nejrozvinutější. Povrch poloostrova je převážně hornatý, směrem k pobřeží se terén zmírňuje. V některých pobřežních oblastech je velké množství skalnatých zálivů. Dokonale se zde snoubí přírodní krásy s historií, která sahá až do římských dob.

Medulin je moderní turistické letovisko v nejjižnější části Istrie s bohatou nabídkou sportovních a rekreačních aktivit. Díky mělkým písečným plážím představuje ideální destinaci pro rodiny s malými dětmi. Nejznámější pláží je pláž Bijeca dlouhá přes jeden kilometr. Tato pláž je písčitá, obklopená stromy, v jejichž stínu se skvěle relaxuje. Vzhledem k mírnému vstupu do vody, je tato pláž ideální pro rodiny s dětmi.  Bijeca také poskytuje bohaté sportovní vyžití. Každý si tu najde to svoje – minigolf, tenis, fotbal, plážový volejbal nebo jízdu na koni. Milovníci potápění zde také nepřijdou zkrátka, přímo na pláži najdou širokou nabídku potápěčských kurzů. Až po tom všem dovádění dostanete hlad, zajděte do jedné z místních restaurací. Neexistuje zde snad nic lepšího, než usednout do restaurace s dobrou kávou nebo zmrzlinou a kochat se krásným pohledem na přilehlé ostrůvky a překrásné moře.

 

 

Areál

Grand Kažela Camping Homes nabízí tři druhy moderního a pohodlného kempingového ubytování, od kempingové vily, která nabízí prostorný interiér, až po ekologicky postavený Camping Home, který uspokojí i ty nejuvědomělejší cestovatele. Kromě luxusního ubytování si hosté mohou užít také nový bazén Infinit, zatímco ti nejmenší se mohou zabavit ve speciálně upraveném bazénu. Návštěvníci mají přístup na vynikající oblázkové pláže s oblastmi určenými pro opalování, které se mírně svažují k modrým vodám Středozemního moře.

Animační tým Arena A2 pořádá celodenní animační program pro všechny věkové kategorie. Probuďte se jógou, pilates nebo aqua aerobikem, zahrajte si plážový volejbal nebo cvičte taktiku na paintballovém hřišti. Pečlivě vytvořené programy pro naše nejmenší podle jejich věku. Každý najde vše, co potřebuje pro den plný zábavy. Kvalifikovaní animátoři provedou vaše dítě různými dobrodružstvími od hledání pokladu s maskotem kempu Arthurem a piráty až po mini olympiádu nebo závody v miniautech. Večer bývá vyhrazen pro amfiteátr, kde tým A2 vystupuje s programy plnými tance, smíchu, písniček a dobré zábavy pro všechny generace. Užijte si některý z dětských programů, jako je Pohádka, Cartoon Show, Pirátská párty.

Kemp Arena Grand Kažela nabízí různé možnosti pro sportovní i rekreační vyžití uvnitř i v okolí kempu. Zažijte dávku adrenalinu při jízdě na vodním skútru v centru plážových sportů v kempu nebo si půjčte šlapadlo a prozkoumejte okolí. Korunujte svou dovolenou nezapomenutelným letem padákem a užijte si pohled z ptačí perspektivy na atraktivní souostroví Medulin a jedinečný mys Kamenjak. Jen 3 kilometry od kempu se nachází jezdecké centrum, malé letiště s fantastickými panoramatickými lety a paintballové hřiště. Příznivý vítr vytváří v kempu Arena Grand Kažela dobré podmínky pro vodní sporty, které jsou ideální v létě i pozdním podzimu. Nový centrální bazén s aktivitami je ideální pro dospělé i děti, které si mohou užít oblast speciálně navrženou pro ně.

Sportovní aktivity v kempu:

• tenisové kurty
• plážový volejbal
• badminton
• stolní tenis
• boccia
• velké dětské hřiště
• surf centrum poskytující lekce surfování
• potápěčské centrum
• Sportovní centrum Mediterraneo Beach - vodní skútry, banány, tuby, vodní lyže, půjčovna malých člunů, kol a šlapadel
• četné pěší a joggingové stezky
• cyklostezky v okolí

V obchodech v kempu najdete vše, co potřebujete pro bezstarostnou dovolenou v kempu. Mondo Camping Shop nabízí bohatou nabídku kempového vybavení, pekárna Brionka 1 a Brionka 2, supermarket Lito.

Ve snaze vyhovět všem potřebám svých hostů kemp Grand Kažela rozpoznal rostoucí zájem o technologii energetické účinnosti a nabízí hostům kempu elektrickou nabíjecí stanici Tesla. Použití nabíjecí stanice je bezplatné a hostům je k dispozici po celý den. Je také možné nabíjet dvě auta současně. Nabíjení auta závisí na nabíječce, takže může trvat jednu až osm hodin.

 

Ubytování

Camping Home Next pro max. 5 osob

(30 m+ 20 mterasa) -  nové domy s vlastním sociálním zařízením. Klimatizace, Wi-Fi zdarma. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro jednu osobu, Plně vybavený kuchyňský kout s lednicí, indukční varnou deskou, mikrovlnnou troubou a kávovarem. Hlavní ložnice s manželskou postelí (160 x 190 cm), Jedna ložnice se dvěma samostatnými lůžky (80 x 190 cm), 2 koupelny se sprchou, fénem, LCD TV s plochou obrazovkou, IPTV ready, zařízená terasa, osobní trezor na notebook, ložní prádlo, ručníky a závěrečný úklid v ceně (čisté ložní prádlo každých 7 dní a ručníky každé 2 dny), za příplatek lehátka a slunečníky u bazénu. Neomezený přístup na tobogán u bazénu Activity, parkování pro 1 auto. Domy v první řadě u moře za příplatek.

Camping Home Green pro max. 5 osob

(37 m+ 25 mterasa) - nové domy s klimatizací a Wi-Fi zdarma. Obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro jednu osobu, plně vybavený kuchyňský kout s lednicí, indukční varnou deskou, mikrovlnnou troubou a kávovarem, Hlavní ložnice s manželskou postelí (160 x 200 cm), další ložnice se dvěma samostatnými lůžky (80 x 195 cm), 2 koupelny s sprchou, fénem, LCD TV s plochou obrazovkou, IPTV ready, zařízená terasa, osobní trezor na notebook, ložní prádlo, ručníky a závěrečný úklid v ceně (čisté ložní prádlo každých 7 dní a ručníky každé 2 dny), lehátka a slunečníky u bazénu za poplatek, neomezený přístup na tobogán v bazénu Activity, parkoviště pro 1 auto.

Camping Villa pro max. 5 osob

(40 m+ 25 mterasa) - nové vily s klimatizací a Wi-Fi zdarma. Obývací pokoj, plně vybavený kuchyňský kout s ledničkou, dále indukční varná deska, mikrovlnná trouba a kávovar, Hlavní ložnice s manželskou postelí (160 x 200 cm), Jedna ložnice s patrovou postelí - postel pro 2 osoby (140 x 195 cm), podkrovní postel s žebříkem pro 1 osobu (80 x 195), 2 koupelny se sprchou, fén, LCD TV s plochou obrazovkou, IPTV ready, zařízená terasa, osobní trezor na notebook, ložní prádlo, ručníky a závěrečný úklid v ceně (čisté ložní prádlo každých 7 dní a ručníky každé 2 dny), lehátka a slunečníky u bazénů zdarma, neomezený přístup na tobogán u bazénu Activity, parkoviště pro 1 auto. Vily v první řadě u moře za příplatek.

Deluxe Camping Villa s privátním bazénem pro max. 6 osob

(57 m+ 17 mterasa) - nové vily s privátním sladkovodním bazénem 12 m2 (hloubka bazénu 1 m), prostorná soukromá zahrada o rozloze 300 m2 s terasou a lehátky. Klimatizace, Wi-Fi zdarma, kávovar ILLY, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (80 x 185 cm). Plně vybavený kuchyňský kout s prostornou lednicí včetně mrazáku, dále myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba a varná konvice. Hlavní ložnice s manželskou postelí (180 x 200 cm) a vlastní koupelnou se sprchou, fénem a toaletními potřebami. Jedna ložnice s palandou - dvě samostatná lůžka s podkrovím (80 x 200 cm), podkrovní postel s žebříkem (70x195), další koupelna se sprchovým koutem a toaletními potřebami, prostor pro "práci z domova" s psacím stolem, 2 smart TV (43palcové ve dvoulůžkové ložnici a obývacím pokoji), IPTV Ready. Zařízená krytá terasa o rozloze 17 m² s posezením. K dispozici dále osobní trezor na notebook, ložní prádlo, ručníky a závěrečný úklid zahrnutý v ceně (čisté ložní prádlo každé 4 dny a ručníky každé 2 dny). Elektrické radiátory v koupelnách a ložnicích, Parkovací místo pro 1 auto. Vily v první řadě u moře za příplatek.

Služby

Stravování:
vlastní. Možnost stravování v restauracích Etien, Kažela, La Cabana a Bilina (v nudistické části), přímořské bary Mediteraneo nebo Levante, fast food La Cabana přímo v areálu.
Doprava:
vlastní, 1 parkovací místo na ubytovací jednotku v ceně pobytu.
Pláž:
areál umístěný u dlouhé oblázkové pláže s přímým vstupem. Plážový servis není k dispozici.
Zvířata:
vstup s malými zvířaty je povolen za příplatek 12 €/den, nutno vyžádat již při objednávce.
Kauce:
vratná kauce se nehradí.
Nástup na pobyt a jeho ukončení:
nástup na pobyt 16.00 - 22.00 h, odjezd do 10.00 h.
Wi-Fi internet:
zdarma k dispozici.
V ceně zahrnuto:
pronájem ubytovací jednotky na 7 noclehů pro všechny osoby, pobytová taxa, spotřeba vody a energií, přikrývky a polštáře, ložní prádlo s ručníky, závěrečný úklid, vstup na animační programy, parkovné 1 auta/ubytovací jednotku, telefonická SOS linka cestovní kanceláře pro případ nouze.
Nepovinné příplatky:
klimatizace za příplatek 10 €/den, cestovní pojištění osob včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu, zavazadel, odpovědnosti za škody a úrazu za dosp. 40 Kč/den, děti do 6-ti let (min. s 1 dospělou pojištěnou osobou) 10 Kč/den, junioři 6-18 let 25 Kč/den, senioři nad 70 let 72 Kč/den.

Snížená záloha:

Při objednání pobytu do 31.1.2024 Vám nabízíme možnost úhrady snížené zálohy ve výši pouze 10% z celkové ceny, zbývající část zálohy do 50% z celkové ceny je splatná do 31.3.2024. Doplatek celkové ceny (zbývajících 50%) pak musí být vždy uhrazen nejpozději 30 dnů před zahájením pobytu. Při objednání pobytu po 31.1.2024 požadujeme standardně úhradu 50% zálohy z celkové ceny, zbývající doplatek je splatný 30 dnů před zahájením pobytu.

Bezplatné storno až do 30ti dnů před zahájením pobytu:

Chcete si již nyní objednat svůj pobyt, přesto chcete mít později možnost svoji objednávku bezplatně zrušit? U tohoto pobytového místa je nyní možno využít zvýhodněné stornovací podmínky a pobyt v případě potřeby zrušit až do 30ti dnů před zahájením pobytu bez účtování jakéhokoliv stornopoplatku! Nevratná je pouze částka za cestovní pojištění, pokud jste si ho u nás přikoupili. 

termín Camping Home Next Camping Home Next v 1. řadě od moře Camping Home Green Camping Villa Camping Villa v 1. řadě od moře Deluxe Camping Villa s privátním bazénem Deluxe Camping Villa s privátním bazénem v 1. řadě od moře
11.05. - 18.05.2024 31990 34990  34990  39590  43490  61190  64790
18.05. - 25.05.2024 31990 34990  34990  39590  43490  61190  64790
25.05. - 01.06.2024 33290 46790  36490  42190  50190  62390  76290
01.06. - 08.06.2024 33290 46790  36490  42190  50190  62390  76290
08.06. - 15.06.2024 33290 46790  36490  42190  50190  62390  76290
15.06. - 22.06.2024 33290 46790  36490  42190  50190  62390  76290
22.06. - 29.06.2024 44990 64290  49390  57290  68390 84990 101490 
29.06. - 06.07.2024 44990 64290  49390  57290  68390 84990 101490 
06.07. - 13.07.2024 44990 64290  49390  57290  68390  84990 101490 
13.07. - 20.07.2024 49990 70390  59190  63590  86490  112590 140490
20.07. - 27.07.2024 49990 70390  59190  63590  86490  112590 140490
27.07. - 03.08.2024 52990 76290  61990  66190  89990  116790 165990
03.08. - 10.08.2024 52990 76290  61990  66190  89990  116790 165990
10.08. - 17.08.2024 49990 72790  59190  63590  86490  112590 140490
17.08. - 24.08.2024 49990 72790  59190  63590  86490  112590 140490
24.08. - 31.08.2024 44990 63590  49390  57290  68390  84990 101490
31.08. - 07.09.2024 44990 63590  49390  57290  68390  84990 101490
07.09. - 14.09.2024 33290 46790  36490  42190  50190  62390 74490
14.09. - 21.09.2024 33290 46790 36490 42190 50190 62390 74490

 

  • = volno
  • = obsazeno
  • = poslední volná ubytovací kapacita

Objednávka pobytu - Grand Kažela Camping Homes


Zákazník (objednavatel a účastník pobytu)
*
*
*
*
*
*
*Termín a ubytování
*
*Mimo sebe přihlašuji k pobytu ještě tyto osobyMáte-li dotaz nebo sdělení, napište nám je