Telefon: +420 604 859 599

Sant´Angelo Village*****

Sant Angelo Village*****, Cavallino - již tradičně Vám nabízíme dovolenou v jednom z nejlepších prázdninových center severní Itálie. Pobyty v tomto ojedinělém a velmi oblíbeném místě nabízíme již od roku 1992, tedy již 33. rokem! Užijte si svoji dovolenou ve skvěle vybaveném areálu s aquaparkem přímo na břehu moře. Naše nejlepší nabídka na dovolenou pro rodiny s dětmi!

Proč objednat u nás? Nejlepší ceny! Požadujeme jen 10% zálohu z celkové ceny (do 31.1.2024)! Sdělíme Vám přesné umístění v areálu! Solidní a rychlé jednání!

V oblasti Cavallino - Treporti uvidíte přírodu ve své nejhezčí podobě. Krásné zlatavé pláže s pozvolným vstupem do moře, piniové háje, písečné duny, bohatá flóra a fauna tohoto přírodního parku. Městečko Cavallino s řadou typických italských restaurací, obchůdků a rozvinutým cestovním ruchem se řadí mezi známá a pro svoje klidné a velmi příjemné prostředí nejvyhledávanější letoviska severní Itálie. Na Cavallino navazuje další turistické středisko Ca' di Valle s krásnou architekturou rekreačních vilek, s hotely, restauracemi a pizzeriemi, obchodní zónou. Obě letoviska leží v blízkosti areálu a jsou pěšky snadno dostupná. Ideální poloha pro uskutečnění výletů do okolí. 

Areál

Skvěle vybavený pětihvězdičkový prázdninový komplex Sant' Angelo Village***** leží přímo na břehu moře v zalesněném prostoru s krásnou parkovou úpravou. Najdete zde širokou písečnou pláž s čistým mořem, zčeřeným jen jemným pískem. Součástí areálu je mnoho špičkových zařízení a aktivit, které naši klienti mohou zdarma využívat. K nim především patří moderně vybavený aquapark s komplexem bazénů včetně vyhřívaného bazénu pro malé děti, 3 velké tobogány, dětské skluzavky a mini tobogány, hydromasážní část, odpočinkový park „Růžová zahrada“ s novým bazénem ve tvaru motýla, hydromasážemi a vířivkami. Dále je k dispozici sportovní areál pro dospělé i děti (2 tenisové kurty, stolní tenis, fitness centrum s posilovnou, půjčovna lodí, šlapadel a windsurfingu, půjčovna jízdních kol), dětská hřiště s prolézačkami, skluzavkami, houpačkami a dalšími atrakcemi, nová restaurace, supermarket, bary, směnárna ad. V areálu připravuje animační tým pravidelné kulturní a sportovní akce pro děti i dospělé (zábavné pořady, večerní show, soutěže, diskotéky, sportovní utkání v odbíjené a kopané, lekce v plavání, cvičení pro ženy, každodenní programy u bazénů i na pláži atd.). Provoz komplexu je zaměřen na dovolenou rodin s dětmi, řídí se stanoveným řádem a je pečlivě střežen ve dne i v noci. Ubytovatel garantuje nadstandardní hygienickou péči ve všech částech areálu.

Velkou atrakcí je návštěva nedalekého vodního ráje Caribe Bay nebo parku Tropicarium v Lido di Jesolo (5 km). Cavallino je také ideálním výchozím místem pro atraktivní výlety lodí do světoznámých Benátek (20 km) nebo na ostrovy v benátské laguně Burano, Murano a Torcello. Podrobné informace k možnostem výletů v okolí, s cenami vstupů a možnými slevami, jízdními řády autobusů i lodí obdrží každý klient.

Mapa areálu ke stažení zde!

Ubytování

Caravan Bürstner Flipper pro max. 5 osob

(16 m2 + terasa 12 m2) - obytné přívěsy s vlastním sociálním zařízením (WC+sprcha), barevnou TV-SAT, dvoulůžkem a patrovou postelí, další lůžko určené pro dítě vznikne rozložením sedací soupravy v obývací části. Prostor u lůžek je možné oddělit zatahovacími roletami. K dispozici skříň a další úložné prostory. Uzavíratelná a uzamykatelná plastová konstrukce nad terasou, v níž je umístěna vybavená kuchyňka se sporákem, lednicí a dřezem, zahradní nábytek (stůl + 5 židlí), parkoviště pro 1 auto. Individuálně nastavitelná klimatizace. Náš názor: jednoduše vybavené karavany bez oddělené ložnice, doporučené až pro 3 dospělé + 2 děti.

Maxicaravan Bürstner S 4 pro max. 4 osoby

(16 m2 + terasa 12 m2) -  obytné přívěsy s vlastním sociálním zařízením (WC+sprcha). Jedna oddělená dvoulůžková ložnice se skříní a dalším úložným prostorem, další dvoulůžko v obytné části vznikne rozložením sedací soupravy (vznikne dvoulůžko nebo 2 samostatná lůžka), v obývacím pokoji TV-SAT. V uzamykatelné plastové konstrukci, kterou je uzavřena terasa, je venkovní vybavená kuchyňka se sporákem, lednicí a dřezem, zahradní nábytek (stůl + 4 židle), parkoviště pro 1 auto. Individuálně nastavitelná klimatizace. V ceně zapůjčení ložního prádla! Doporučené pro 2 dospělé + 2 děti.

Maxicaravan Bürstner Midi pro max. 4+1 osob

(18 m2 + terasa 12 m2) - příjemně vybavené obytné přívěsy s vlastním sociálním zařízením (WC+sprcha). Dvě oddělené ložnice, jedna s dvoulůžkem a druhá s 2 samostatnými lůžky. V obývací části možno ubytovat 5. osobu - dítě na pohovce, kde je také TV-SAT a vybavený kuchyňský kout. Uzavíratelná a uzamykatelná plastová konstrukce nad terasou, v níž je umístěna druhá kuchyňka se sporákem, lednicí a dřezem, zahradní nábytek (stůl + 5 židlí), parkoviště pro 1 auto. Individuálně nastavitelná klimatizace. V ceně zapůjčení ložního prádla! Doporučené až pro 4 dospělé + 1 dítě.

Maxicaravan Bürstner S 5 pro max. 5 osob

(22 m2 + terasa 12 m2) - výborně vybavený obytný přívěs má dvě zcela oddělené ložnice, jedna s dvoulůžkem, druhá ložnice s 2 samostatnými lůžky. Další lůžko v obývací části vznikne rozložením sedací soupravy v obývací části. Dále k dispozici sociální zařízení (WC a umývadlo, sprcha). Skříň, úložné prostory, TV-SAT, 2 vybavené kuchyně (na terase a uvnitř přívěsu) včetně sporáku, lednice s mrazákem, dřezu. Uzamykatelná plastová konstrukce nad terasou se zahradním nábytkem (stůl + 5 židlí), parkoviště pro 1 auto. Individuálně nastavitelná klimatizace. V ceně zapůjčení ložního prádla! Doporučené až pro 4 dospělé + 1 dítě.

Maxicaravan S 5 New pro max. 5+1 osob

(23 m2 + terasa 12 m2) -  velmi pěkně zařízený obytný přívěs, který má 2 oddělené ložnice, z toho 1 s dvoulůžkem, druhá s patrovou postelí a dalším samostatným lůžkem. Obývací pokoj s vybavenou kuchyní včetně mikrovlnné trouby, velká lednice s mrazákem. V obýváku je rozkládací lůžko pro menší dítě (6. osoba), TV-SAT. Koupelna s WC, umývadlem a sprchou. Uzamykatelná plastová konstrukce nad terasou se zahradním nábytkem (stůl + 5 židlí), parkoviště pro 1 auto. Individálně nastavitelná klimatizace.  V ceně zapůjčení ložního prádla! Náš názor: velmi pěkně vybavený nový typ přívěsu italského výrobce, doporučené až pro 4 dospělé + 2 děti.

Maxicaravan Bürstner S 6 pro max. 6 osob

(24 m2 + terasa 12 m2) - výborně vybavený obytný přívěs má dvě zcela oddělené ložnice, jedna s manželským lůžkem, druhá ložnice s 2 samostatnými lůžky. Další dvoulůžko v obývací části vznikne rozložením sedací soupravy. V přívěsu k dispozici sociální zařízení (WC umývadlo a sprcha). Skříň, úložné prostory, TV-SAT, 2 vybavené kuchyně (na terase a uvnitř přívěsu) včetně sporáku, lednice s mrazákem, dřezu, mikrovlnné trouby. Uzamykatelná plastová konstrukce nad terasou se zahradním nábytkem (stůl + 6 židlí), parkoviště pro 1 auto. Individuálně nastavitelná klimatizace. V ceně zapůjčení ložního prádla! Náš názor:  kvalitně vybavené přívěsy, doporučené až pro 4 dospělé + 2 děti.

Maxicaravan Bürstner S Extra pro max. 6 osob

(25 m2 + terasa 15 m2) - Výborně vybavený obytný přívěs má dvě zcela oddělené ložnice, jedna s manželským lůžkem, která má samostatný vchod z terasy a vlastní WC s umývadlem, druhá ložnice s 2 samostatnými lůžky. Další dvoulůžko v obývací části vznikne rozložením sedací soupravy. V přívěsu k dispozici 2 sociální zařízení (první má WC a umývadlo, druhé má WC, umývadlo a sprchu). Skříň, úložné prostory, TV-SAT, 2 vybavené kuchyně (na terase a uvnitř chaty) včetně sporáku, mikrovlnné trouby, velké lednice s mrazákem, dřezu. Uzamykatelná plastová konstrukce nad terasou se zahradním nábytkem (stůl + 6 židlí), parkoviště pro 1 auto. Individuálně nastavitelná klimatizace. V ceně zapůjčení ložního prádla! Náš názor: skvěle vybavené ubytování s 2 soc. zařízeními, doporučené až pro 4 dospělé + 2 děti.

Maxicaravan Comfort Tre pro max. 6+1 osob

(32 m2 + terasa 15 m2) - Skvěle vybavený obytný přívěs má tři  oddělené ložnice, jedna s manželským lůžkem,  další 2 ložnice s 2 samostatnými lůžky. Další lůžko určené pro dítě vznikne rozložením sedací soupravy v obývací části. K dispozici 2 sociální zařízení se sprchou a WC. Skříň, úložné prostory, TV-SAT, 2 vybavené kuchyně (na terase a uvnitř přívěsu) včetně sporáku, myčky nádobí, mikrovlnné trouby, velké lednice s mrazákem, dřezu. Uzamykatelná plastová konstrukce nad terasou se zahradním nábytkem (stůl + 6 židlí), parkoviště pro 1 auto. Individuálně nastavitelná klimatizace. V ceně zapůjčení ložního prádla! Náš názor: velmi pěkně vybavený nový typ přívěsu italského výrobce s 2 soc. zařízeními, bez patrových postelí, doporučené až pro 6 dospělých + 1 dítě.

New Bungalow pro max. 5 osob

(30 m2 + terasa 9 m2) - nové bungalovy s vlastním sociálním zařízením (WC + sprcha). Zastřešená terasa se zahradním nábytkem (stůl + 5 židlí). Kompletně vybavená kuchyně (lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, plynový sporák, nádobí, příbory), dále 2 oddělené ložnice, v jedné dvoulůžko, v druhé patrová postel pro 2 osoby a další samostatné lůžko. V ložnicích úložné prostory a skříně, TV+SAT. Parkoviště pro 1 auto. Individuálně nastavitelná klimatizace. V ceně zapůjčení ložního prádla! Náš názor: oblíbený typ ubytování, doporučujeme včasnou rezervaci, doporučené až pro 5 dospělých osob.

Bungalow S 5 pro max. 5 osob

(35 m2 + terasa 9 m2) Bungalovy S 5 jsou zděné a nachází se ve stinné oblasti asi 300 m od pláže a aquaparku. Mají dvě ložnice (dvoulůžkovou a jednu s patrovou postelí a samostatným lůžkem). Obývací pokoj s kuchyňským koutem vybaveným plynovým sporákem, lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou, myčkou, stolem a židlemi. Koupelna s WC, umyvadlem a sprchovým koutem. Venkovní terasa se stolem a židlemi. V ceně je používání klimatizace, televize, zapůjčení ložního prádla a parkování pro jedno auto. Náš názor: ubytování doporučené až pro 5 dospělých osob.

Bungalow S 6 pro max. 6 osob

(40 m2 + terasa 9 m2 ) zděné bungalovy se nachází se ve stinné a klidné oblasti asi 300 m od pláže a od aquaparku. Mají dvě ložnice, jednu s dvoulůžkem a další ložnici se dvěma samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem vybaveným plynovou varnou deskou, lednicí s mrazákem, mikrovlnnou troubou, myčkou, stolem a židlemi, rozkládací pohovkou pro 2 osoby. V koupelně je WC, umyvadlo a sprchový kout. Některé bungalovy mají obývací pokoj oddělený od kuchyně a v jiných je koupelna pro osoby se zdravotním postižením. V ceně je užívání klimatizace, televize, zapůjčení ložního prádla a parkování pro jedno auto. Náš názor:  ubytování doporučené až pro 6 dospělých osob, ideálně pro 4 dospělé + 2 děti.

Apartmány Fresco pro max. 6 osob

(30 m2 + terasa 15 m2 ) - apartmánové budovy v blízkosti tenisových kurtů a aquaparku. Apartmány Fresco jsou umístěné v 1. patře směrem k tenisovým kurtům. Mají dvě zcela oddělené ložnice (v jedné dvoulůžko, v druhé 2 samostatná lůžka), komfortní obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby. K obývacímu pokoji připojen jídelní kout a plně vybavená kuchyňka se sporákem, lednicí a mrazákem, mikrovlnnou troubou. WC a sprcha. Dále k dispozici TV-SAT, balkón se zahradním nábytkem, parkovací místo pro 1 auto. Individuálně nastavitelná klimatizace. V ceně zapůjčení ložního prádla! Náš názor:  komfortní ubytování, doporučené až pro 6 dospělých osob.

Apartmány Panorama pro max. 6 osob

(30 m+ terasa 15 m2 ) - apartmánové budovy v blízkosti tenisových kurtů a aquaparku. Apartmány Panorama mají stejné vybavení jako apartmány Fresco, jsou však umístěné v 1. patře směrem k aquaparku. Dvě zcela oddělené ložnice, v jedné dvoulůžko, v druhé 2 lůžka (patrové postele nebo 2 samostatná lůžka), komfortní obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby. K obývacímu pokoji připojen jídelní kout a plně vybavená kuchyňka se sporákem, lednicí a mrazákem, mikrovlnnou troubou. WC a sprcha. Dále k dispozici TV-SAT, balkón se zahradním nábytkem, parkovací místo pro 1 auto. Individuálně nastavitelná klimatizace. V ceně zapůjčení ložního prádla! Náš názor:  komfortní ubytování, apartmány s pěkným výhledem na aquapark, doporučené až pro 6 dospělých osob.

Služby

Doprava:
vlastní. Parkovné 1 auta zahrnuto v ceně přímo u ubytování anebo na odstavném parkovišti pro několik aut nedaleko ubytování (do cca 50 m). Parkování 2. auta za příplatek, nelze objednat předem, parkování 2. auta je možné v závislosti na dostupnosti při příjezdu.
Pláž:
areál umístěný přímo u písečné pláže s přímým vstupem. Plážový servis není zahrnutý v ceně. Možné zapůjčení na pláži nebo v aquaparku za příplatek na místě.
Zvířata:
vstup se zvířaty není povolen.
Kauce:
vratná kauce 100 €/ubytovací jednotku.
Nástup na pobyt a jeho ukončení:
sobota, na vyžádání neděle, středa anebo pátek, možno kombinovat den příjezdu a odjezdu s nutností dodržení minimálního počtu 7 noclehů. Příjezd 15.00 - 21.00 h, odjezd 7.00 - 9.30 h.
Wi-Fi internet:
přístup zdarma na prvních 7 dnů pro až 2 připojená zařízení, poté možno přístup na internet dokoupit 1 den 2 €, další týden 10 €. Připojení dostupné v centrální části nedaleko restaurace, v okolí baru u pláže a v aquaparku.
V ceně zahrnuto:
uvedené ceny obsahují pronájem ubytovací jednotky na 7 noclehů pro všechny osoby (v případě objednání pobytu na více než 7 noclehů se cena vypočítá poměrem za noclehy navíc v daném období), spotřebu vody a energií, přikrývky a polštáře u všech typů ubytování, ložní prádlo u všech typů ubytování s výjimkou Caravanu Bürstner Flipper, používání klimatizace, vstup do aquaparku s bazény včetně tobogánů (bazény v provozu od 11.5. do 24.9.2024, tobogány v provozu od 18.5. do 15.9.2024), vstup do Růžové zahrady s bazénem ve tvaru motýla a vířivkami, vstup na všechny animační programy (v provozu od 18.5. do 15.9.2024), vstup na dětská hřiště a ostatní dětské atrakce, parkovné 1 auta/ubytovací jednotku, telefonická SOS linka cestovní kanceláře pro případ nouze k dispozici během vašeho pobytu 24 denně.
Cena nezahrnuje:
pouze u Caravanu Bürstner Flipper cena nezahrnuje zapůjčení ložního prádla (nutno vzít vlastní nebo možnost pronájmu na místě za 14 €/lůžko, 20 €/dvoulůžko), ručníky a utěrky, závěrečný úklid (nutné provést vlastními silami, pouze pokud není proveden účtuje se poplatek: Caravan Bürstner Flipper, Maxicaravan Bürstner S 4, Bürstner Midi, Bürstner S 5 - 50 €, Maxicaravan S 5 New, Bürstner S 6, Bürstner S Extra, Comfort Tre a New Bungalow - 70 €, Apartmány Fresco a Panorama - 100 €).
Povinný příplatek:
pobytová taxa místního úřadu 0,75 €/nocleh a každou osobu včetně dětí (5,25 €/osobu a týden). Hradí se hotově na recepci po příjezdu na místo.
Nepovinné příplatky:
plážový servis (2 lehátka + 1 slunečník) v 1. a 2. řadě od moře 12 až 20 €/den (dle termínu), od 3. řady 8 až 16 €/den, bazénový servis (2 lehátka a 1 slunečník u bazénů) 8 až 16 €/den, pronájem trezoru 13 €/týden, zapůjčení jízdního kola 11 €/den (dětské kolo 9 €/den), pronájem tenisového kurtu 12 €/1 hodinu, fitness centrum 4 €/1 hodinu, 11 €/4 hodiny, 1 žeton na vyprání prádla 5 €, 1 žeton na sušičku 5 €, cestovní pojištění osob včetně pojištění léčebných výloh, storna zájezdu, zavazadel, odpovědnosti za škody a úrazu za dosp. 40 Kč/den, děti do 6-ti let (min. s 1 dospělou pojištěnou osobou) 10 Kč/den, junioři 6-18 let 25 Kč/den, senioři nad 70 let 72 Kč/den.

Prodloužený pobyt:

Máte zájem o prodloužený pobyt? Lépe vám vyhovuje pobyt s 8, 9 nebo třeba s 11 noclehy? Nebo máte zájem o pobyt s nástupem v jiný den než je sobota? Jde to! Podmínkou je, aby nástupní den a den ukončení pobytu byl jedním z těchto dnů: sobotanedělestředa a pátek anebo jejich kombinace, minimálně 7 noclehů. Svůj požadavek na termín pobytu uveďte do objednávky níže. 

Snížená záloha:

Při objednání pobytu do 31.1.2024 Vám nabízíme možnost úhrady snížené zálohy ve výši pouze 10% z celkové ceny, zbývající část zálohy do 50% z celkové ceny je splatná do 31.3.2024. Doplatek celkové ceny (zbývajících 50%) pak musí být vždy uhrazen nejpozději 30 dnů před zahájením pobytu. Při objednání pobytu po 31.1.2024 požadujeme standardně úhradu 50% zálohy z celkové ceny, zbývající doplatek je splatný 30 dnů před zahájením pobytu.

Bezplatné storno až do 30ti dnů před zahájením pobytu:

Chcete si již nyní objednat svůj pobyt, přesto chcete mít později možnost svoji objednávku bezplatně zrušit? U tohoto pobytového místa je nyní možno využít zvýhodněné stornovací podmínky a pobyt v případě potřeby zrušit až do 30ti dnů před zahájením pobytu bez účtování jakéhokoliv stornopoplatku! Nevratná je pouze částka za cestovní pojištění, pokud jste si ho u nás přikoupili. 

Právě teď máme pro Vás poslední volná místa s výhodným umístěním:

18.8.-25.8.2024 (7 noclehů od neděle do neděle) - 1x Maxicaravan Bürstner S 4 č. 2542 - cena 31950,- Kč/maxicaravan  JEN PÁR METRŮ OD PLÁŽE!

31.8.-7.9.2024 (7 noclehů od soboty do soboty) - 1x Maxicaravan Bürstner S 4 č. 2572 - cena 23790,- Kč/maxicaravan

31.8.-7.9.2024 (7 noclehů od soboty do soboty) - 1x New Bungalow č. 1327 - cena 30990,- Kč/bungalow

7.9.-14.9.2024 (7 noclehů od soboty do soboty) - 1x New Bungalow č. 1328 - cena 17390,- Kč/bungalow 

7.9.-14.9.2024 (7 noclehů od soboty do soboty) - 1x Maxicaravan Bürstner S 5 - cena 15390,- Kč/maxicaravan

Prohlédněte si umístění nabízených ubytovacích kapacit na mapě areálu zde! Přehled obsazenosti aktualizujeme minimálně 1x denně. 

termín Bürstner Flipper Bürstner S4 Bürstner Midi S5 New  Bürstner S5 Bürstner S6  Bürstner S Extra Comfort Tre New Bungalow Bungalow S5 Bungalow S 6 Apartmán Fresco Apartmán Panorama
11.05.-18.05.24 11290 12890 14390 16390 15390 15990 16490 18090 17390 17290 17490 17590 18490
18.05.-25.05.24 19070 21320 22760 26540 24830 26090 28520 31400 27890 27890 30590 31130 33830
25.05.-01.06.24 19070 21320 22760 26540 24830  26090  28520 31400 27890 27890 30590 31130 33830
01.06.-08.06.24 18390 19790 21990 25390 23490 25290 27190 29990 26490 26490 29290 29890 32390
08.06.-15.06.24 17990 19190 21490 24890 23190 24690 26490 29390 25990 25890 28490 28990 31690
15.06.-22.06.24 21490 23790 25390 29590 27690 29290 31790 34990 30990 30990 33990 34690 37690
22.06.-29.06.24 21490 23790 25390 29590 27690 29290  31790 34990 30990 30990 33990 34690 37690
29.06.-06.07.24 29690 30990 34190 38890 36390 38690 40390 46390 39390 39390 43390 45590 49390
06.07.-13.07.24 30990 32390 35590 40390 37890 40290 41890 48390 40890 40890 44790 47490 51290
13.07.-20.07.24 30990 32390 32990 40390 37890  40290 41890 48390 40890 40890 44790 47490 51290
20.07.-27.07.24 30990 32390 35590 40390 37890 40290 41890 48390 40890 40890 44790 47490 51290
27.07.-03.08.24 30990 32390 35590 40390 37890 40290 41890 48390 40890 40890 44790 47490 51290
03.08.-10.08.24 32990 34190 37590 43390 40490 42890 44490 51190 43990 43990 48390 50490 54390
10.08.-17.08.24 32990 34190 37590 43390 40490  42890  44490 51190 43990 43990 48390 50490 54390
17.08.-24.08.24 31390 31950 35890 40890 38290 40590 42290 48790 41290 41290 45390 47990 51790
24.08.-31.08.24 26990 28690 31290 35790 33490 35590  37590 42690 36690 36690 40290 41990 45590
31.08.-07.09.24 21590 23790 25390 29590 27590  29290  31790 34890 30990 30990 33990 34590 37590
07.09.-14.09.24 11190 12890 14390 16390 15390 15990  16490 18090 17390 17390 17490 17890 18490
14.09.-21.09.24 11190 12890 14390 16390 15390 15990  16490 18090 17390 17390 17490 17890 18490
  • = volno
  • = obsazeno
  • = poslední volná ubytovací kapacita

Objednávka pobytu - Sant´Angelo Village*****


Zákazník (objednavatel a účastník pobytu)
*
*
*
*
*
*
*Termín a ubytování
*
*Mimo sebe přihlašuji k pobytu ještě tyto osobyMáte-li dotaz nebo sdělení, napište nám je