Telefon: +420 604 859 599

Info Cavallino

 

 

Přijďte navštívit Cavallino-Treporti pro jeho nádhernou lagunu, přírodní oázu čisté krásy. Pro pohostinnost a laskavost svých lidí, pro své velké moře objímající celé pobřeží, pro obrovskou zlatou pláž - místo štěstí pro celou rodinu - pro své staré vesnice spojené s dávnou historií, pro místa, kde můžete stále cítit minulost ale i život v budoucnosti, i pro svou gastronomickou tradici. Bude to opravdu nezapomenutelné. Cavallino-Treporti na vás čeká!

Cavallino-Treporti je dlouhý a přírodně bohatý poloostrov ležící mezi Benátkami a Jesolem, který přitahuje rozmanitostí své krajiny a skutečnou pohostinností svých obyvatel. Je omýván Jaderským mořem a vodami laguny, pobřežní úsek se táhne 15 kilometrů a vyznačuje se prostředím velkého přírodního významu, ve kterém naleznete dlouhou pláž se zlatavým pískem, duny, borový les a zahrady se zeleninou a ovocem. Fascinující krajina laguny s kanály, slanisky a rybářskými místy. V dálce, v celé své nádheře, uvidíte elegantní obrys Benátek.

 

 

Nejlepší způsob, jak zažít a prozkoumat nejkrásnější části pobřeží Cavallino Treporti, je určitě na kole. Je to skvělá příležitost dostat se do nejskrytějších a nejintimnějších částí této přírodní, hluboce relaxační oázy a být zajedno s její nedotčenou přírodou.

Trasy jsou vyznačeny průchodem různorodou krajinou laguny. Pěšky nebo na kole můžete narazit na obdělávaná pole, břehy ponořené do severní laguny, které vedou podél rybářských údolí a zahrad, ale také borových lesů a dun, a muzejní okruh pod širým nebem "Via dei Forti", který čítá asi 200 opevnění postavených v letech 1845 až 1920. Cesta mezi současností a minulostí za poznáním tradice a inovace, jednoduchého vkusu a kultury.

  

 

Kvalitní udržitelný cestovní ruch, v kontaktu s přírodou, věnovaný wellness a klidu. Pro ty, kteří sní o dovolené, jako je tato, je Cavallino Treporti "tou" odpovědí: kempy, prázdninové vesnice, hotely, prázdninové domy jsou zahrnuty do turistického parku mezi sugestivní borové lesy a laguny. Cavallino Treporti, destinace, která se stará o inkluzivní cestovní ruch, ideální destinace pro ty, kteří hledají úplné ponoření do nekontaminované přírody, aniž by se vzdali vysoce kvalitních služeb a pohodlí, je evropským hlavním městem cestovního ruchu pod širým nebem.

 

Ke stažení